תואם לגו טכני

תואם לגו טכני

כולנו מכירים את עולם הלגו, וכולנו בשלב כזה או אחר בילדות שיחקנו במשחק המלהיב, שמלווה אותנו מאז שהיינו ילדים. הורים רבים לילדים, שזוכרים חסד נעורים למשחק המהנה, רוצים שגם ילדיהם ישחקו במשחק הכיפי. כמו כל מוצר אחר שקיים בשוק כבר שנים ארוכות, גם עולם הלגו התפתח והתרחב. אחד מהאפיקים הבולטים שהתפתחו מהמשחק המקורי, הוא תואם לגו טכני. מדובר בערכות לגו שכוללות גלגלי שיניים, מוטות, צמיגים ועוד, שמאפשרות לילד שמשחק, להרכיב דגמים מכניים, כמו מכוניות, טרקטורים, משאיות וכו׳. היופי שבלגו הטכני, הוא שהחלקים מגיעים עם יכולת הנעה ואף שלט, ככה שהילד יכול לגרום ליצירה אותה הוא בנה במו ידיו, לנוע בתוך הבית, דבר אשר משדרג פלאים את ההנאה.

אצלנו תוכלו למצוא שני סוגים של תואמי לגו טכני.

לגו טכני על שלט, בו הילד בונה את המשאית, ג׳יפ או מכונית המירוץ שהוא רוצה, ויש לו כאמור אפשרות להסיע אותם. מוצרים אלו מגיעים עם סוללה נטענת. דגם זה מגיע ב-2 עיצובים, כלומר לאחר שבונים סוג רכב מסוים אפשר לפרק ולבנות כלי אחר.

הסוג השני הוא לגו עם משיכה מאחור, כלומר, אחרי שמרכיבים את כלי הרכב, מושכים את הגלגלים לאחור והרכב מתעופף קדימה. דבר היוצר אשליה כי הוא מתקדם במהירות גבוהה ומוסיף מימד תחרותי למשחק, שכן אפשר לשחק מול חבר ולראות איזה רכב מגיע מהר יותר לקו הסיום.

המוצרים כולם עוצבו בקליפורניה. הם מגיעים עם צמיגים איכותיים ביותר מגומי (רמת הדיוק כל כך מרשימה שאפילו כתוב את מידת הצמיג). קיימים משחקים מ-300 חלקים ועד ל-1000 חלקים. ניתן לשחק במגוון רחב של כלים, לבד או עם חברים, ואין ספק כי מדובר בהנאה מושלמת עבור הילדים.
היתרון הגדול בתואם הלגו הטכני, הוא שמדובר במוצרים ברמה גבוהה ביותר, מאיכות החלקים ועד לרמת הגימור הסופית של המוצרים, ומחירם נוח יותר מהמקובל בשוק הלגו.

תואם הלגו טכני יכול להעביר שעות רבות של משחק והנאה, תורם לחשיבה והיצירתיות של הילד ובעיקר מאפשר להורים להנחיל את החוויות הנעימות שלהם מהילדות גם לילדיהם.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *