משחק מגנטים 100 חלקים – למה לא כדאי פחות?

משחק מגנטים 100 חלקים – למה לא כדאי פחות?

קודם כל, עוד לפני שנסביר מדוע מומלץ לכם להצטייד במארז של לא פחות מ-100 חלקים כאשר אתם רוכשים משחק מגנטים לילדים שלכם, נסביר בקצרה מהו אותו משחק שגורם לילדים סוף סוף להוריד את המכשירים האלקטרוניים, ולשחק עם הידיים.

משחק המגנטים הפך כבר מזמן לתופעה, מכיוון שמעבר לעובדה שילדים יכולים לשחק בו שעות, הוא גם מעניק להם ערך אמיתי. מדובר במשחק חינוכי שעוזר להם לפתח את החשיבה והיצירה. אם גם לכם נמאס לראות את הילדים יושבים שקועים שעות במכשירים הסלולואריים שלכם, צופים בסרטונים מטופשים ביו-טיוב שהם אפילו לא מבינים את השפה המדוברת בהם, ואתם רוצים לראות את הילדים שלכם אקטיביים ומפעילים את הראש – משחק המגנטים הוא המשחק שאתם רוצים לקנות להם.

מלבד היתרונות האלו שציינו, משחק המגנטים גם מאפשר לילדים שלכם לשתף פעולה עם חברים, ולמען האמת, זהו דבר שקצת הלך לאיבוד בשנים האחרונות. ילדים פחות ופחות משחקים עם חבריהם לכיתה לאחר שעות הלימודים מכיוון שכל אחד מסתגר בחדרו, מתיישב על המחשב או צופה בטלוויזיה, תחושת הביחד נעלמה, ומשחק המגנטים מצליח להחזיר אותה. הסיבה לכך היא מכיוון שהמשחק עצמו כל כך מהנה, שילדים פשוט נהנים לשחק אותו ביחד.

אז עכשיו אחרי שקצת הבנם על המשחק המגנטים, נסביר מדוע מומלץ לכם לרכוש מארזים של לפחות 100 חלקים.

הסיבה הראשונה

ככל שיש יותר חלקים, יש יותר אופציות ואתגרים שצריך לעמוד בהם. המטרה של משחק המגנטים היא לאתגר את ראשו ומוחו של הילד. מספר חלקים נמוך יביא לכך שהילד יחוש תחושת מיצוי מהר מדי וירצה כבר לעבור לשחק בדבר הבא. כאשר יש 100 חלקים למשחק, עומדות בפניו אופציות רבות יותר, אתגרים גדולים יותר ויקח לו הרבה יותר זמן למצות את אותו המשחק

הסיבה השניה

עלויות. אם תרכשו חבילות קטנות יותר, באופן טבעי תמצאו את עצמכם אחרי לתקופה קצרה רוכשים לילדים עוד משחק ועוד משחק. הם הרי ממצים מהר את החלקים הקטנים ולכן כדאי לכם לרכוש מראש חבילה המכילה 100 חלקים בשביל להאריך את תוחלת חיי המשחק.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *