משחק מגנטים מקורי – מה באמת ההשפעה שלו?

משחק מגנטים מקורי – מה באמת ההשפעה שלו?

הילדים שלכם כבר בטח משגעים אתכם שהם רוצים משחק מגנטים מקורי. אפשר להבין אותם. מדובר באחד מהלהיטים הגדולים ביותר בקרב הילדים, והיתרון הגדול ביותר הוא שסוף סוף יש להיט שהוא לא רק עוד טרנד חולף שגורם לילדים לעשות שטויות ולהסתבך, אלא מדובר בלהיט שהוא גם חינוכי. כן, סוף סוף יש לילדים שלכם משחק חינוכי שכולם אוהבים לשחק ויותר מזה הם אפילו לומדים דברים חדשים ומשפרים את היכולות שלהם. אם אתם עדיין לא מבינים על מה כל המהומה ומדוע ילדים פשוט לא יכולים להפסיק לשחק במשחק הזה, הנה מספר דברים שכדאי לכם לדעת.

יוצאים מהטלוויזיה והטלפונים

עם יד על הלב. נכון כבר נמאס לכם לראות את היקרים לכם שקועים כל היום מול מסך הטלוויזיה או אפילו עוד יותר גרוע, בסמארטפון? זה פשוט לא ייאמן. ילדים בני 3,4,5 נועצים מבטים על מסך הטלפון, ויכולים להעביר שעות בצפיה של סרטונים מטופשים שאין להם כל ערך. עם המגנטים המצב משתנה. ילדים מתמכרים למשחק הפיזי והמהנה, ויכולים למצוא את עצמם ימים שלמים סביב משחק המגנטים המקורי.

משחקים גם ביחד וגם לבד

יתרון גדול נוסף הוא כמובן תחושת הביחד. הימים בהם ילדים היו חוזרים הביתה אחרי בית הספר ורצים לשחק כדורגל כבר לא ממש מתרחשים. כיום הם חוזרים הביתה וישר למחשב. אין יותר מדי חיי חברה אחרי שעות הלימודים. המגנטים מספקים מענה בדיוק גם למצב הזה. מכיוון שילדים כל כך אוהבים את המשחק, והוא מאפשר גם אופציות של שיתופי פעולה, חדר הילדים מתמלא באור כאשר החברים באים לשחק והקשרים החברתיים מתהדקים. נכון, אפשר לשחק את המשחק הזה גם לבד וזה בהחלט עדיף על פני בהיה במסך הטלפון, אבל את משחק המגנטים המקורי כדאי לשחק ביחד.

פיתוח יכולות

משחק המגנטים המקורי מעודד חשיבה ומעורר יצירתיות. הילדים נכנסים לעולם של צורות ויש באפשרותם לבנות מתוך מגוון החלקים העומדים לרשותם, יצירות מהנות ומסקרנות. היכולות האישיות משתפרות, תחושת ההצלחה מתחזקת ואיתה כמובן גם תחושת הביטחון.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *