משחק הרכבה מגנטים

משחק הרכבה מגנטים

מרביתנו ההורים חוטאים בדבר הבא: לקחנו את הילדים מהגן או מבית הספר, חזרנו הביתה אך יש לנו דברים שאנחנו צריכים לעשות. זה יכול להיות לסדר את הבית, להתחיל להכין ארוחת ערב, או אפילו לשבת על המחשב ולעבוד קצת. אבל מה לעשות שהילדים שלנו צריכים תעסוקה?

מה שעושים במצב כזה, זה פשוט מדליקים להם את הטלוויזיה או גרוע מכך, נותנים להם את האייפון או האייפד כדי שיצללו לתוך עולם חסר כל ערך של אפליקציות שלא תורמות להם בכלום. העיקר שיתנו לנו שקט.

הרי לגן המשחקים אנחנו לא יכולים ללכת עכשיו כי יש לנו מה לעשות בבית, בקניון גם ככה כבר היינו איתם אתמול, והחברים שלהם גם מסתגרים כל אחד בביתו, כי היום כבר לא משחקים ביחד כמו פעם.

מה עושים?

אם גם אתם מצאתם את עצמכם בסיטואציות דומות, תדעו שיש עולם שלם של משחקי קופסא שיגרום להם להעביר שעות על גבי שעות של משחק, שגם מפתח אותם ומעניק להם ערך חינוכי.

אחד מאותם משחקים שהפכו ללהיט של ממש בקרב הילדים, הוא משחק הרכבה מגנטים. משחק זה, מכיל בתוכו מגנטים שונים, שהילד בעזרת המון דמיון ויצירתיות, יכול וצריך לבנות מערכות שלמות כמו טנקים, מכוניות הצלה, צורות שונות, ועוד.

כל משחק מגיע עם דוגמא שעליה אפשר לבסס את המשחק, או מאפשר לילד לבנות מהמגנטים כל העולה על רוחו. משחק הרכבה מגנטים מספק שעות של הנאה לילדים, ובגלל שהוא כל כך פופולארי ומהנה, גם החברים ירצו לבוא ולשחק במשחק, כי במגנטים הרבה יותר כיף לשחק ביחד.

כלומר, לא רק שאתם תקבלו את השקט שאתם צריכים, בזמן הזה, במקום שהילד יבהה במסך, הוא משחק במשחק שתורם לו בהכרת צבעים, מפתח יכולות קוגניטיביות, ועוד מקרב בינו לחברים.

משחק המגנטים מגיע בצורות שונות, גדלים שונים וסך חלקים שונה, כאשר כל מארז הוא עולם בפני עצמו. אז אם אתם מחפשים משחק שלא רק יעביר את הזמן לילדים שלכם עד לארוחת הערב, אלא גם יעשיר אותם ויעזור להם לפתח יכולות, זה המשחק בשבילכם.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *