מגנטים שמפתחים את החשיבה

מגנטים שמפתחים את החשיבה

בתור הורים, אנחנו רוצים שהילדים שלנו ישלבו בין 2 עולמות מרכזיים, הנאה ופיתוח החשיבה. אנחנו כבר לא חיים בעידן בו הילדים היו מקבלים משחק רק בשביל להקנות שקט להורים לכמה שעות. כיום, בעידן בו אנו חיים, חשוב מאוד לעזור לילד לגלות את היצירתיות שבו ולעזור לו לפתח את החשיבה, גם בשעות הפנאי. משחקים שאין בהם שום ערך לימודי ולא תורמים להתפתחות שלו, מיותרים, ובשנים האחרונות נדחקו לשוליים. את מקומם תפסו משחקים רבים, שמצד אחד גורמים לילד ליהנות בשעות בהן הוא משחק בבית ומצד שני עוזרים לו ללמוד ולפתח את היצר החשיבתי. אחד מאותם עולמות משחק שתורמים להתפתחות הילד, הוא עולם המגנטים.

המגנטים מגיעים בקופסת אחסון מפלסטיק ב3 גדלים. המגנטים מגיעים בצורת דו מימד או מגנטים תלת מימד (לפי בחירת המשחק). מדובר במוצרים איכותיים ביותר, שעומדים בקריטריונים ובתקן הישראלי. המוצרים שלנו מגיעים עם אותיות כפולות בעברית, כך שאם ילד רוצים להרכיב את המילה אבא, יש לו פעמיים כל אות, והוא יכול ללא בעיה, להרכיב מילים בהן אותה אות קיימת פעמיים. גם לוח הכפל הוא חלק משמעותי מאוד מתהליך המשחק ופיתוח החשיבה, ולכן המוצרים שלנו מגיעים עם ספרות מ-0 ועד 9, כולל לוח הכפל, וכמובן פעמיים את אותו מספר, כך שניתן להגיע למספרים גבוהים יחסית.

הילד מקבל חוברת עם מילים ופועל לפי ההנחיות המופיעות בחוברת. הערכות מגיעות בגדלים של 50, 130 או 250 חלקים (גם של אותיות וגם של מספרים). הם כאמור כוללות קופסאות אחסון (דבר שלעצמו שווה ערך ותורם רבות לסדר וחוסר בלגאן), כל חוברת מכילה בתוכה 24 עמודים עם הסברים מפורטים כיצד לבנות צורות שונות בעזרת המגנטים, כמו מטוס, כדור, קרוסלה ועוד. אם כן, מדובר במשחק מסקרן מאוד, שמעורר את היצר החשיבתי של הילד, החל מאותיות, לוח הכפל ועד לגן שעשועים. בעזרת המגנטים ניתן ליצור עולם שלם של חוויה משחקית ולימודית, בו כל ילד מקבל ערך מוסף, מעבר לסתם עוד משחק. אנו מאמינים מאוד כי משחקים צריכים לתרום לילדים ולעזור להם לפתח את החשיבה, והמגנטים ללא ספק עושים את העבודה היטב.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *