מגנטים משחק לילדים

מגנטים משחק לילדים

עולם המשחקים לילדים הוא אחד העולמות העשירים ביותר שיש במוצרים. כנראה שאין משחק שלא חשבו עליו, ואין פתרון לכל רצון לילד. בנים, בנות, תינוקות וגילאים מתקדמים. לכל שכבת גיל, יש אין ספור משחקים שניתן לקנות, על מנת שהילד יוכל לשחק.

החכמה היא לא לקנות לילדים משחק רק כדי שיהיו בשקט או שיהיה להם מה לעשות אחרי שעות הפעילות בגנים ובבית הספר. החכמה היא לרכוש להם משחקים שגם יספקו להם ערך חינוכי כלשהו. אחד מאותם משחקים מומלצים שבאמת מספק ערך לילדים, הוא משחק המגנטים, שהפך בשנים האחרונות לפופולארי ביותר.

אותו משחק שבמשך שעות מספק הנאה גדולה לילדים, ויותר מזה? אם תחליטו גם אתם לשתף פעולה ולשחק עם ילדכם, תמצאו את עצמכם נהנים ולא משתעממים לרגע. כן, אמנם המגנטים הוא משחק לילדים, אבל הוא כל כך מהנה שאפשר להתמכר אליו בכל גיל.

מה זה בעצם עושה?

משחק המגנטים הוא משחק קופסא המגיע בשלל וריאציות וחלקים, כאשר כל משחק הוא עולם ומלואו עם מספר חלקים משתנים. בחבילה תוכלו למצוא מגנטים בצורות רבות ושונות, שאותם הילדים יצטרכו להרכיב ולבנות מהם מערכות שלמות. אם יש משחק שבאמת מספק ערך ומעודד יצירתיות, יכולות קוגניטיביות ומספק הנאה זה המשחק הזה.

על גבי לוחות מגנטי מאוירים וצבעוניים, צוללים ילדיכם לתוך עולם עשיר בדמויות, צבעים והפעלות שנעשות על ידי דוגמא המוגדרת מראש, או אף יותר טוב מזה, על ידי המחשבה והדמיון של הילד.

בנוסף לפיתוח החשיבה והיצירתיות, המגנטים מאפשרים היכרות ולמידה של הצבעים השונים, חלקי הפנים, בעלי חיים, אותיות וכו. המשחק שלעצמו הוא חינוכי מאוד, ומעודד אינטראקציה בין הילדים.

במקום שכל ילד יחזור הביתה וישקע במחשב, המגנטים מקרבים בין החברים, גורמים להם לרצות לצאת מהבית בשביל להיפגש אחד עם השני ולשחק ביחד במשחק הפופולארי. כאמור, יש היצע גדול של משחקים והפעלות ולכן חשוב לברר לפני לאיזה גיל מתאים כל משחק ומה הוא הוא מציע, על מנת שתוכלו לספק לילדכם את החוויה הטובה ביותר.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *