לגו טכניק – מה אתם צריכים לדעת על המשחק ולמה הוא מומלץ?

לגו טכניק – מה אתם צריכים לדעת על המשחק ולמה הוא מומלץ?

לגו טכניק – מה אתם צריכים לדעת על המשחק ולמה הוא מומלץ?

יש אין ספור סוגים של משחקי לגו בשוק. החל ממשחקים שמבוססים על סרטים מצליחים כמו מלחמת הכוכבים לדוגמא ועד למשחקים מתקדמים ומאתגרים יותר כמו הלגו טכניק. את תופעת הלגו אין ממש צורך להסביר. המשחק שמלווה אותנו כבר עשרות שנים וימשיך ללוות אותנו, חווה פופולאריות אדירה בכל דור ילדים חדש שצומח. הלגו עצמו כל כך פופולארי שבשנים האחרונות הוא אף עבר אדפטציה לעולם הקולנוע ואחת לשנה בערך יוצא סרט המבוסס על הלגו להנאתם של ילדים חסידי המשחק.

אם, כן עולם הלגו, כפי שציינו, מכיל אין ספור משחקים שניתן לשחק. אחד מאותם סוגי משחק שהילדים משתגעים עליו הוא הלגו טכניק. בלגו טכניק, לילד נפתחות אין ספור אופציות של משחק שגם מאתגרות אותו וגם מספקות לו שעות של חוויה.

לגו טכניק – קווים לדמותו

אם כן, הלגו טכניק הוא דגם הלגו המתקדם ביותר. אם בחלקים הקטנים הצהובים והחמודים גם ילדים צעירים יותר יכולים ליהנות, הלגו טכניק מתאים קבל לקהל מעט בוגר יותר. לרוב ילדים ונערים בוגרים ימצאו בו הוא עניין, מפני שאלו הגילאים שכבר מתחילים להתעניין במכוניות, מטוסים וכו’. מספר החלקים במארזים של הלגו הטכני יהיה בדרך כלל גדול יותר מאשר מארזים לגילאים קטנים. למרות שהוא מותאם יותר לילדים בוגרים, ישנם משחקים שעליהם אין הגבלת גיל ולכן חשוב מאוד לוודא על המארז האם מצויינת הגבלת גיל או לא.

בערכת הלגו טכניק תמצאו משאבות קטנות, גלגלי שיניים, מוטות, גומיות וחלקים נוספים שיעזור לילד שלכם לבנות כלי מכני אותו ניתן יהיה להסיע ולשחק איתו במשך שעות. בלגו טכניק קיימים 2 תתי קטגוריות שמשדרגות את המשחק. הקטגוריה הראשונה תאפשר לילדים לבנות דגמים המבוססים על לחץ אוויר והקטגוריה השנייה תהפוך את כל החוויה לחשמלית. כן, ניתן לשים בטריות בדגמים שנבנים ובעזרת שלט להסיע אותם, לעשות מירוצים ודברים נוספים.

אין ספק שמדובר במשחק הממכר מיליוני ילדים מסביב לעולם ואם אתם מחפשים משחק לגו לילדים שלכם, זה המשחק המומלץ.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *