לגו חשמלי

לגו חשמלי

זוכרים את הימים בהם אתם הייתם ילדים והייתם משחקים שעות בלגו? זוכרים איך הייתם מרכיבים כל מיני חלקים והייתם רק מייחלים לראות אותם זזים ולא רק נשארים בצורה סטטית על המשטח שבו הצבתם אותם? אז דעו שכיום, הילדים שלכם יכולים לממש את החלומות האלו.

משחק הלגו, אותו משחק שאתם הייתם יושבים עליו ימים כלילות, עבר שדרוגים רבים עם השנים, אלמנטים נוספים וחלקים רבים הוצאו לשוק, וקו המשחקים פותח והשתכלל לרמה לא פחות ממדהימה. כיום, בניגוד לעבר, הילדים שלכם יכולים להרכיב דגמים מכניים ולא פחות חשוב מזה, גם להסיע אותם.

כן, הלגו השתכלל והגיע למצב בו לגו חשמלי הוא משחק שבשגרה. הנה הסבר קצר.

בין כל תתי הז׳אנרים של הלגו, יש לנו את הלגו הטכני. במשחק זה ילדים יכולים בעזרת גלגלי שיניים, משאבות, גומיות ושאר חלקים, להרכיב דגמים שנעים במרחב והיתרון הגדול ביותר הוא שניתן לטעון אותם בבטריות ולהפוך אותם למשחק חשמלי לכל דבר.

הלגו החשמלי מגיע עם מנועים, כבלים ומספקים המאפשרים שליטה מלאה ומהנה על התנועות של הדגמים שהילדים הרכיבו ובנו.

למה זה מומלץ?

הלגו החשמלי הוא משחק מאתגר ויעזור לילדים שלכם גם מבחינת הנאה וגם מבחינת חשיבה. את הדגמים יש להרכיב לאט ובסבלנות, ילדים נכנסים לזה בכל הרצינות ואין ספק שמדובר בתחליף נהדר לשעות הפנאי מול מה שהם רגילים לעשות שזה כנראה לצפות בטלוויזיה, לשקוע בטלפונים החכמים או במשחקי המחשב. הלגו החשמלי מאפשר להם לעבוד עם הידיים ובעיקר לחשוב.

לאחר שמסתיים שלב ההרכבה, מתחיל שלב התפעול בשטח. העובדה כי הדגמים שהם עכשיו הרכיבו ובנו יכולים לנוע, הופכים את המשחק לעוד יותר מרתק ושעות של הנאה מובטחות. בנוסף לכך, עם הלגו החשמלי כיף מאוד לשחק בשיתוף פעולה עם חברים, לכן במקום שהם ידברו עם החברים שלהם בצ׳אט כשכל אחד בביתו, הלגו החשמלי מהווה סיבה מעולה לכך שהילדים נפגשים מחוץ לשעות בית הספר ונהנים אחד מחברתו של השני. תוסיפו לכך את העובדה שמדובר במשחק שעוזר להם לפתח את הדמיון, ותקבלו משחק שאסור לוותר עליו.

לרכישה: לחצו כאן

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *