גיימבוי

גיימבוי

עולם הגיימבוי לא מפסיק להתפתח. המשחק שעליו כולנו גדלנו, עדיין מספק חווית משחק מהנה לילדים ובעיקר איכותית, מוצנעת ונעימה. אצלנו תוכלו למצוא שלושה דגמים של גיימבוי.

הדגם הראשון- nbs. מדובר בגיימבוי נפתח, מגיע עם קלטת נוספת ובכמה צבעים. הוא 8 ביט ומאפשר את כל המשחקים הקלאסיים, שעד היום ילדים מאוד אוהבים לשחק בהם, כמו האחים סופר מריו, סוניק, ומשחקי מירוצים. בתוך המכשיר קיימים משחקים הבנויים בו, ובנוסף אנו מעניקים קלטת משחקים נוספת להשלמת החוויה. הקלטת הנוספת כמובן, מאפשרת לילד להכיר משחקים חדשים, ככה שאף פעם לא משעמם. הוא מגיע עם מטען כבל בנפרד, וזה יתרון עצום, שכן מטען מחובר יכול להיקרע בקלות. המטען הוא 2 אמפר, מה שמבטיח טעינה מהירה. אנו מספקים 3 חודשי אחריות למכשיר.

הדגם השני- PMP2. מכשיר שמזכיר את הpsp של סוני. הוא מגיע בעברית וניתן לשנות את בהירות המסך. הוא מגיע עם 75 משחקים בתלת מימד, והמשחקים אינם חוזרים על עצמם. המשחקים עוברים סינון, והם כולם מוצנעים על מנת להתאים לילדים. יש אפשרות לראות במכשיר כמה סוללה נשארה ולשנות את הרקע של שולחן העבודה. המטען הינו קשיח ועמיד מאוד, המשחקים ברמה גבוהה (המכשיר עצמו הוא 16 ביט), וגם על מכשיר זה, אנו כמובן מספקים אחריות.

הדגם השלישי- PMP4, מזכיר מאוד את דגם הpmp2, אך בניגוד אליו שהוא מגיע עם 75 משחקים, דגם זה מגיע עם לא פחות מ250 משחקים! המשחקים איכותיים ביותר, לא חוזרים על עצמם, והיתרון הגדול שלו, הוא שהוא מגיע עם ג׳ויסטיק, דבר המשדרג משמעותית את חוויית המשחק. יותר מזה, שימוש בג׳ויסטיק עוזר לכך שהשימוש במקשים יורד בצורה משמעותית, מה שמונע בלאי במקשים ותורם רבות לשימור המכשיר ולאורך החיים שלו. הג׳ויסטיק מחליף את השימוש במקשים, הוא קל לתפעול ותורם רבות להנאה במשחק. סוללת המכשיר איכותית ביותר, המטען גם הוא כמובן מטען עם כבל נפרד, וגם על המכשיר הזה, אנו מספקים אחריות.

גיימבוי הוא פתרון מושלם למשחקי וידאו צנועים וילדים רבים נהנים מהמכשיר לתקופה ארוכה.

לרכישה לחצו כאן

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *